Jak jsme začínali

qr-about-us

Dva zakladatelé našeho týmu jsou už velice dlouho fanoušky únikových her. Vyzkoušeli všechny únikové hry, které jsou v Praze. Jak je zkoušeli, řekli si, že by si mohli vytvořit svou vlastní místnost, takovou která v Praze ještě není.

Jednou se jeden z této dvojice, dostal náhodně do pařížského Disneylandu, ve velkém parku, který tehdy pro něj vypadal jako zcela jiný svět ve Francii. Velice se inspiroval tímto zážitkem, a řekl si, že je čas stavět nový svět ve svým vlastním světě, v Praze. Okamžitě se objevili další lidé se stejným cílem a myšlením, kterým se líbil tento nápad, a tak se světě objevil Questroom. Nikdo z nás neměl velkou zkušenost v byznysu, ale všichni jsme měli chuť udělat něco, co v Praze ještě nikdo nemá. Každý se snažil přispět k tvůrčímu procesu, všichni jsme se učili něco nového každý den. Náš programátor nařezal železo, a fotograf se učil základy v elektrotechnice.

Po šesti měsících spolupráce se nám narodil naše první místnost EXPERIMENT. V tuto místnost byly investovány hodiny práce a měli jsme spousty zábavy. Největší potěšení nás ale jenom teprve čekalo. Nevěděli jsme, že operovat tyto hry, je tak fascinující. Občas se nám zdá, že máme více zábavy vše sledovat, než abychom hráli sami.

Co je úniková hra?

Co je úniková hra? Pokud jste se dostali na naše webové stránky, tak asi víte, co je únikovka. My ale zkusíme popsat, co znamená únikovka pro nás. Je to nejenom místnost s hlavolamy, po kterých najdete cestu ven. Pro nás je to něco většího, něco, co tvoří novou realitu. Možnost se dostat do paralelního světu, kde nejste schopni rozeznat realitu od mystiky.

Co nás odlišuje od ostatních?

Radi bychom napsali, ze mame nejlepsi unikove mistnosti. Ale posledni slovo je vdycky na vas, nasi mili hraci.

Muzeme pouze identifikovat te aspekty, ve kterych se snazime zduraznit, ze a verime, ze to Co je úniková hra? Pokud jste se dostali na naše webové stránky, tak asi víte, co je únikovka. My ale zkusíme popsat, co znamená únikovka pro nás. Je to nejenom místnost s hlavolamy, po kterých najdete cestu ven. Pro nás je to něco většího, něco, co tvoří novou realitu. Možnost se dostat do paralelního světu, kde nejste schopni rozeznat realitu od mystiky., bavit se, povídat, vyprávět příběhy, radovat, bát s vámi. Jak by to divne neznelo, je to na tom nejlepší 🙂

Ale máme rádi nejen zábavu, radi take stale na tom pracujeme nad kazdym pokojem. Kazda mistnost zacina pouze z myšlenky. Nevim ani my, jak to dopadne na konci. Snažíme se spojit kreativitu a technické stranku. V každé fázi, je velké množství lidí, kteří pracují s námi. Každý z nich je odborníkem ve svém oboru, kteří jsou schopni vytěžit maximum.

qr-about-us1